Jeśli balet jest Twoim marzeniem a taniec pasją , to nasza szkoła jest właśnie dla Ciebie!

O Naszej Szkole Baletu

Pomysłodawcami i twórcami Krakowskiej Królewskiej Szkoły Baletu i Tańca są Karina Smirnova oraz Rafał Szlachta. Karina od najmłodszych lat uczyła sie w Moskwie, gdzie też stawiała swoje pierwsze kroki na scenie. Poświęciła całe swoje życie na doskonalenie techniki baletowej, czego ekekty teraz przekazuje swoim podopiecznym. Rafał Szlachta swoje życie poświęcił organizacjom non-profit. Pasjonata sportu i sztuki, wielokrotnie nagradzany odznaczeniami państwowymi, a aktualnie wiceprezydent światowej federacji muaythai IFMA oraz prezes PZMT. Dzięki ich staraniom została otworzona KKSzBiT jako oddział terenowy PZMT w 2013roku. Pan Rafał zadbał o wyposażenie naszej sali, sceny na których występowaliśmy i fundował nagrody oraz upominki dla szkoły i uczniów. Zadbał o stworzenie strony internetowej oraz umożliwił udział w wielu wydarzenia promocyjnych dla Szkoły. Zdobył on zezwolenia na pracę dla Pani Larysy jak i Pani Kariny. Dziękujemy za troskę o rozwój Szkoły !

Celem naszej szkoły jest rozbudzić w każdym miłość i pasję do baletu, tańca, muzyki. Dzieci mają możliwość rozwijania naturalnej, spontanicznej potrzeby ruchu i tańca. Uczą się koordynacji ruchów, panowania nad własnym ciałem, płynności ruchów, wdzięku.

Zajęcia doskonale wyrabiają nawyk prawidłowej postaci, wpływają na ładną sylwetkę, poprawiają sprawność fizyczną.

Chcesz zapisać swoje dziecko lub siebie do naszej szkoły?

Napisz do nasZadzwońZnajdź nas