Jeśli balet jest Twoim marzeniem a taniec pasją , to nasza szkoła jest właśnie dla Ciebie!

O Naszej Szkole Baletu

Pomysłodawczynią i założycielką Krakowskiej Królewskiej Fundacji Baletu i Tańca jest Karina Smirnova. Karina od najmłodszych lat uczyła sie w Moskwie, gdzie też stawiała swoje pierwsze kroki na scenie. Poświęciła całe swoje życie na doskonalenie techniki baletowej, czego ekekty teraz przekazuje swoim podopiecznym.

Szkoła istnieje od września 2013 roku i nieustannie się rozwija. Uczniowie szkoły zdobywają nagrody w konkursach, oraz występują przed szeroką publicznością na scenach krakowskich teatrów, są zapraszani do występów na różne wydarzenia kulturalne w Krakowie.
Celem naszej szkoły jest rozbudzić w każdym miłość i pasję do baletu, tańca, muzyki
. Dzieci mają możliwość rozwijania naturalnej, spontanicznej potrzeby ruchu i tańca. Uczą się koordynacji ruchów, panowania nad własnym ciałem, płynności ruchów, wdzięku.

Zajęcia doskonale wyrabiają nawyk prawidłowej postawy, wpływają na ładną sylwetkę, poprawiają sprawność fizyczną.

Chcesz zapisać swoje dziecko lub siebie do naszej szkoły?

Napisz do nasZadzwońZnajdź nas